eBooky s individuálními dietními plány - Fit Even

Ideální, štíhlá postava na dosah ruky!

Odpovězte na pár otázek na Facebook Messengeru a my pro vás vytvoříme personalizovaný eBook s plánem pro zdravou postavu!

 • Rychlé a trvalé výsledky
 • Bez jojo efektu
 • Bez nepříjemných omezení
 • Bez jídla, které Vám nechutná
Spustit dotazník

Online analýza je zcela zdarma a není spojena s žádnými závazky!

Již během prvního měsíce používání Fit Even:

Shodíte přebytečná kila
Budete se cítit lépe
Zbavíte se nadbytku vody
Vyrýsujete si svaly
Zbavíte se toxinů
Budete mít víc energie
Zlepšíte své zdraví
Zvýšíte sexuální výkonnost

Když si vyberete plán Fit Even pro zdravou postavu, získáte personalizovaný eBook, který obsahuje:

 • Individuálně připravený plán 3, 4 nebo 5 chutných jídel denně po dobu 30 dní, se zohledněním Vašich vyloučených potravin a správné výživové hodnoty potravin pro dosažení Vašeho cíle.
 • Recepty snadné na přípravu a přesně vypočtenou gramáž jednotlivých ingrediencí.
 • Cvičební plán přizpůsobený Vašim možnostem a preferencím.
 • Praktické rady, jak pečovat o štíhlou postavu v neobvyklých situacích: např. na cestách, na večírku.
 • Nákupní seznam na každý týden pro rychlé a snadné získání všech potřebných potravin.
 • Doporučení nejlepších doplňků stravy přímo pro Vás, aby Vaše cíle byly rychleji a snadněji dosažitelné.
 • Deník sebekontroly pro sledování vlastních pokroků.

Záruka 100% spokojenosti

Pokud nedosáhnete uspokojivých výsledků během prvního měsíce používání Fit Even, vrátíme Vám 100% vynaložených nákladů. Bez jakýchkoli otázek a složitých procedur.

Fit Even SILVER

578 Kč

Individuální jídelníček a tréninkový plán na 2 týdny

70 chutných předpisů, každý s vypočtenou gramáží surovin podle vašeho kalorického požadavku

Fit Even GOLD

916 Kč

Individuální dietní a cvičební plán na 30 dní.

150 chutných předpisů, každý s vypočtenou gramáží surovin podle vašeho kalorického požadavku

Často kladené dotazy

Jedná se o individuálně přizpůsobený dietní plán určený přímo pro vás. Dietní plán Fit Even se skládá ze 3, 4 nebo 5 chutných jídel denně, zohledňuje vaše vyloučené potraviny, jaký životní styl vedete, a obsahuje správný kalorický příjem pro váš cíl. S Fit Even jste v dobrých rukou!

Ano! Pokud nemůžete nebo nechcete jíst nějakou potravinu a neuvedli jste ji v dotazníku, kontaktujte náš zákaznický servis – přidáme vaše vyloučené potraviny na seznam a tyto potraviny se ve vašem jídelníčku neobjeví.

Samozřejmě! Při vyplňování dotazníku stačí zadat maso jako jednu z výjimek. Váš plán nebude maso vůbec obsahovat. Pokud jste při vyplňování dotazníku nezadali maso jako potravinu, kterou si přejete vyloučit, kontaktujte náš zákaznický servis – maso z vašeho jídelníčku vyloučíme úplně.

Nic není ztraceno – kontaktujte náš zákaznický servis a sdělte nám, co chcete změnit. Pomůžeme vám!

Vzhledem k tomu, že dietní plány jsou přizpůsobeny každému klientovi, odešleme vám zásilku do 1-2 pracovních dní od objednání. Plán vám bude zaslán na e-mailovou adresu uvedenou při objednávce.

Předplatné je klíčem k trvalému úspěchu při dosahování vašich cílů! S námi se nemusíte starat o termíny ani platby – vše probíhá automaticky. Díky pravidelným dietním plánům, které vám budou každý měsíc doručovány přímo na vaši e-mailovou adresu, si udržíte své pokroky a budete si naplno užívat výhod plynoucích ze zdravého životního stylu.

Nasze plany dietetyczne dostępne są wyłącznie w subskrypcji obejmującej okresy dwutygodniowe, miesięczne i dwumiesięczne. Po upływie każdego okresu automatycznie obciążymy Twoją metodę płatności tą samą kwotą a na podany adres e-mail otrzymasz plan dietetyczny na kolejny okres. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci zarówno nieprzerwane stosowanie planów dietetycznych jak i stałą cenę, niezależnie od przyszłych podwyżek. Możesz jednak w dowolnym momencie zrezygnować z dalszej subskrypcji, pamietaj jedynie, aby zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem

Abychom vám usnadnili využívání našich služeb, přijímáme pouze platby kartou. Tento způsob platby nám umožňuje zajistit kontinuitu vašeho předplatného a pravidelné doručování individuálních dietních plánů. Je to také rychlý a bezpečný způsob provádění transakcí, který eliminuje případné potíže spojené s jinými způsoby platby. Garantujeme vám, že bez vašeho vědomí a souhlasu nebudeme z vaší karty strhávat žádné peníze.
Aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług, akceptujemy płatności wyłącznie kartą. Ta forma płatności pozwala nam zapewnić ciągłość subskrypcji i regularne dostarczanie spersonalizowanych planów dietetycznych. To również szybki i bezpieczny sposób realizacji transakcji, eliminujący wszelkie potencjalne trudności związane z innymi metodami płatności.

Z předplatného se můžete kdykoli odhlásit, stačí nás kontaktovat e-mailem a sdělit nám, že chcete předplatné zrušit. Nejedná se o žádný složitý postup ani papírování – stačí nám dát vědět. Nezapomeňte to však udělat před koncem zúčtovacího období, tj. během 30 kalendářních dní od poslední platby :)
Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo i dasz znam znać, że chcesz zrezgygnować. Nie jest to obwarowane żadną skomplikowaną procedurą czy papierologią - wystarczy tylko, że dasz nam znać. Pamiętaj jednak, żeby zrobić to najpóźniej na 2 dni robocze przed końcem okresu rozliczeniowego.

Ano, samozřejmě! Stačí nám zaslat e-mailem údaje o firmě, na kterou má být vystavena faktura.

Máte otázky? Kontaktujte nás!

Můžete nás také kontaktovat e-mailem na adrese: [email protected] nebo přímo na Messengeru.

Vzhledem k tomu, že služba Fit Even je poskytována výhradně online, nenabízíme telefonický kontakt.